Šta se promjenilo kod tih ljudi? Zar se s njima ne može više raditi, iako je do sada funkcioniralo? Zar me otac zbog tog više ne voli? Trebam li ja njega prestati voljeti, kao što sam ga cijeli život volio? Nije li on više onaj čovjek, koji me odgojio i koji me štitio svakog zla na svijetu? Da li pokazuje drugačije karakterne osobine?
